AKTIVNOSTI 2019
ČLANARINA 2019

Domov > Aktivnosti Ostale aktivnosti

Planinski tabor za odrasle

Planinski tabor za odrasle: Dolomiti (Italija)
Pričetek: 09.09.2019
Konec: 13.09.2019
Lokacija: Dolomiti, Italija
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO ŠOŠTANJ

Datum: 9. - 13. september

Vodnika: Primož Grudnik, Janez Kugonič

Čas hoje: Planinski tabor

Zahtevnost poti: poti različnih zahtevnosti (lahke, zahtevne, zelo zahtevne)

Ni malo dežel, ni malo prehojenih poti. Naša želja po spoznavanju novih ljudi, novih poti se le še krepi. V letu 2019, nas čaka, za marsikoga težko pričakovan planinski tabor za odrasle planince v magičnih Dolomitih (Italija). Vljudno vabljeni, da se nam pridružite pri raziskovanju in osvajanju le-teh. Več o samem programu tabora se lahko pozanimate pri vodniku.