Višina članarine

1968

CENA ČLANARINE ZA LETO 2024

Vrsta članarine Opis Znesek članarine
A polnoletna oseba – aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z največjim obsegom ugodnosti 68,00 €
A/d družinski popust 61,80 €
B polnoletna oseba – aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z osnovnim obsegom ugodnosti 32,00 €
B/d družinski popust 25,80 €
B1 Osebe starejše od 65 let, z ugodnostmi B članov 24,00 €
S+Š Srednješolci in študenti do 26. leta starosti ter mladi, ki niso zaposleni in so brez lastnih dohodkov 21,00 €
S+Š/d družinski popust 17,00 €
P+O Predšolski in osnovnošolski otroci 9,00 €
P+O/d družinski popust 7,20 €
P+O** Predšolski in osnovnošolski otroci 3.60 €
Vse Članska izkaznica 2,00 €
P+O Dnevnik Ringa raja in Mladi planinec brezplačno
D Vsi, ki so že člani drugih društev in želijo podpreti PD Šoštanj 10,00 €
/d Družinska članarina se upošteva v primeru istočasnega plačila članarine za vsaj enega starša in vsaj enega otroka, ki sta iz iste družine.  ** Po 01.09.2024 se za nove člane planinskih skupin na OŠ in vrtcu obračuna polovični znesek.  Znesek 3,60 € velja za osnovnošolske otroke, ki ne zmorejo plačati članarine, in sicer na predlog strokovnega osebja OŠ (razrednik, šolska svetovalna služba, ...).

Več informacij o članarini, njenih prednostih ter ugodnostih si lahko preberete na strani Planinske zveze Slovenije.

ČLANARINO PD ŠOŠTANJ LAHKO PORAVNATE: