AKTIVNOSTI 2019
ČLANARINA 2019

Domov > ČLANARINA 2019

ČLANARINA ZA LETO 2019

Članarino PD Šoštanj lahko plačate:

Vrsta članarine

Znesek članarine

Najbolj aktivni člani z največ ugodnostmi

56,00 €

A*

Najbolj aktivni člani z največ ugodnostmi

51,00 €

Aktivni člani z večino ugodnosti

26,00 €

B*

Aktivni člani z večino ugodnosti

21,00 €

B1

Osebe starejše od 65 let, z ugodnostmi B članov

19,50 €

S+Š

Srednješolci in študenti do 26. leta starosti ter mladi, ki niso zaposleni in so brez lastnih dohodkov

17,00 €

S+Š*

13,80 €

P+O

7,00 €

P+O*

5,60 €

P+O**

2,80 €

Vse

Članska izkaznica

2,00 €

P+O

Dnevnik Ringa raja in Mladi planinec

brezplačno

* Družinska članarina se upošteva v primeru istočasnega plačila članarine za vsaj enega starša in vsaj enega otroka, ki sta iz iste družine

** Po 01.09.2018 se za nove člane planinskih skupin na OŠ in vrtcu obračuna polovični znesek.  Znesek 2,80 € velja tudi za osnovnošolske otroke, ki ne zmorejo plačati članarine, in sicer na predlog strokovnega osebja OŠ (razrednik, šolska svetovalna služba,…).

Vse o ugodnostih in pravicah članov, ki so vključena v posamezno članarino, si lahko preberete na spletni povezavi PZS oz. v zgibanki o članstvu v letu 2019.