AKTIVNOSTI 2019

Domov >  Novice Ostale novice

Volilni občni zbor Planinskega društva Šoštanj

Datum: 03.01.2019Število vseh ogledov: 187

Vljudno vabljeni na volilni Občni zbor Planinskega društva Šoštanj, ki bo v petek, 1. marca 2019 ob 18. uri v Gasilskem domu Šoštanj. Dogodek bo letos še toliko bolj poseben, saj našo društvo praznuje 115 let. V ta namen bo na samem občnem zboru na ogled razstava tiskanin društva in nekaj drugih zanimivosti. Obrazci za kandidaturo so na voljo tukaj. Člani, ki ste članarino poravnali v mesecu januarju ter še niste prevzeli svoje majce, lahko to storite na Občnem zboru. V planinci in ljubitelji narave, dobrodošli!