AKTIVNOSTI 2018

Domov >  Novice Ostale novice

Planinski popotnik 2018

Datum: 20.09.2018Število vseh ogledov: 223

Sicer že v jesenskem času, spet nekoliko pozno, a z veliko vloženega truda ter veselja, je izšla 26. številka Planinskega popotnika.

Dolgi, hladni večeri počasi trkajo na vrata, pravi čas, da si jih z branjem našega društvenega biltena popestrite. V prispevkih najdete vse tisto, kar smo počeli v letu 2017, kaj vse nas je in nas še čaka v letu 2018, zagotovo za vsakega bralca nekaj. Z veseljem pa sporočamo, da se izdaja planinskega Popotnika št. 27 vrača na ustaljen termin izdaje, torej pred rednim letnim občnim zborom društva.

Jutri, 21. 9. 2018 se obeta še en krasen sončen dan, zato vas vabimo, da ga preživite v naši družbi na Dnevu odprtih vrat Lučke (od 16.00 do 18.00). Nadebudnih aktivnosti ne bo manjkalo, prav tako pa vas bo tam že čakala tiskana oblika Planinskega popotnika št. 26, kakor tiskana oblika Planinskega popotnika št. 25, ki je lani izšla le v elektronski obliki.

Vljudno vabljeni, ob prebiranju biltena pa veliko užitkov. Elektronska verzija Planinskega popotnika 2018 je na voljo TUKAJ.