AKTIVNOSTI 2018

Domov >  Novice Ostale novice

Planinski popotnik 2017

Datum: 22.05.2018Število vseh ogledov: 360

Kljub temu, da z izdajo Planinskega popotnika 2017 močno zamujamo, smo se vseeno odločili le-tega izdati v elektronski obliki. Verjamemo, da boste kljub veliki zamudi vseeno našli kaj zanimivega za branje z društvenih akcij, ki so se zgodile v letu 2016. Prav tako sporočamo, da je v pripravi tudi Planinski popotnik za letošnje leto, ki bo izšel v kratkem. Vsem članom in ostalim se za zamudo iskreno opravičujemo. Planinski popotnik 2017 so pripravili Andreja Štumberger, Primož Grudnik in Janez Kugonič. Pa prijetno branje ;)

Planinski popotnik 2017 je na voljo TUKAJ.