Domov >  Novice Ostale novice

Otvoritev novih prostorov PD Šoštanj

Datum: 18.03.2016Število vseh ogledov: 853

V petek, 18. marca 2016, je v večernih urah na Koroški cesti 13 (bivši vrtec Lučka) potekala otvoritev novih prostorov Planinskega društva Šoštanj, ki zajemajo društveno pisarno v prvem nadstropju ter skladišče v kletnih prostorih, društvo pa ima možnost souporabe sejne sobe in predavalnice. V sklopu otvoritve je bilo izvedeno tudi predavanje članice društva Vladimire Lepko o narodnih parkih severne Amerike. Otvoritve se je udeležilo preko 50 članov društva.

Otvoritev novih prostorov PD Šoštanj

Podrobnejši opis predavanja in otvoritve s fotografijami.

Osnovni podatki o novih prostorih PD Šoštanj:

• naslov: Koroška cesta 13, Šoštanj
  • uradne ure v društveni pisarni v 1. nadstropju: vsak četrtek od 18h do 20h