Domov >  Novice Ostale novice

Planinski koledar PD Šoštanj za leto 2016

Datum: 22.11.2015Število vseh ogledov: 1006

Zbiranje fotografij za izdelavo društvenega koledarja 2016.

Pozdravljeni!

Drage planinke, planinci, ljubitelji narave in predvsem čudovitih gora, ki svoj prosti čas radi namenite fotografiji.

Tudi v letošnjem letu bo Vodniški odsek v PD Šoštanj z Vašo pomočjo izdelal koledar za leto 2016. Vsi, ki ste v tem letu uspeli ujeti kakšen zanimiv trenutek v Vaš objektiv Vas lepo prosimo, da nam pomagate soustvariti koledar. Pošljite utrinke vseh letnih časov z opisom fotografije in čim večje kvalitete. Zaželjene so tudi fotografije pokončega formata.

Prosimo, da nam fotografije pošljete do 29.11.2015 na mail primozgrudnik@gmail.com ali na društveni naslov info@pd-sostanj.si .

Varen korak

Načelnik VO PD Šoštanj