Domov > Fotogalerije > Volilni občni zbor društva Ostale galerije

Volilni občni zbor društva

Planinsko društvo Šoštanj je v petek 3.marca 2017 ob 18. uri v mali dvorani Kulturnega doma v Šoštanju izvedlo Volilni občni zbor.Letos se je občnega zbora udeležilo preko sedemdeset članov, prišlo pa je tudi nekaj gostov sosednjih planinskih društev.Po izvolitvi delovnega predsedstva in uvodnem pozdravnem govoru predsednika društva so sledila poročila predsednika in blagajnika društva ter načelnikov odsekov ter vodij sekcij.Pazljivo smo prisluhnili tudi poročilu nadzornega odbora in častnega razsodišča ,ki je z veseljem ugotovilo ,da v preteklem letu naši člani niso počeli neprimernih reči.Sledila je razprava na podana poročila,ter podelitev priznanj in pohval društva iz rok predsednika društva.Sledila je razrešnica organom ter predstavitev novih kandidatov za organe PD Šoštanj.Sledile so volitve predlaganih kandidatov za organe ,ki so bili vsi potrjeni in sicer za mandatno obdobje 2017- 2019.Predstavljen nam je bil program dela za leto 2017,ki bo novi izziv novo izvoljenim organom društva pa tudi vsem članim društva vsakemu po svojih močeh z željo ,da bomo uspešni vsaj toliko kot v prejšnjem mandatu.Sledila je točka razno med katero smo slišali pozdravne govore predstavnikov sosednjih društev ,pohvale,njihove predloge o našem še boljšem prihodnjem sodelovanju ob koncu debate pa nas je naš stari in sedaj tudi že novi predsednik Matej povabil v preddverje doma na manjšo pogostitev in družabno srečanje.Bilo je lepo!

FOTOGALERIJA

Datum: 03.03.2017

Nastop mladih planincev 0Š KDK Šoštanj ob pričetku Volinega občnega zbora društva.